VIDEO Postup Žiliny ho vyšiel draho: Kapitán sa ujal strojčeka a išlo sa dohola!

Športový riaditeľ MsHK Žilina Imre Valášek dodržal stávku. Po postupe klubu do semifinále play-off Tipsport Ligy sa dal vyholiť. Kaderníkom bol kapitán Marek Hovorka.Športový riaditeľ MsHK Žilina Imre Valášek dodržal stávku. Po postupe klubu do semifinále play-off Tipsport Ligy sa dal vyholiť. Kaderníkom bol kapitán Marek Hovorka.

ŽILINA - Hokejová vojna sa skončila, Žilina sa raduje z postupu, no ešte bolo potrebné vyrovnať dlhy. Na postup žilinských hokejistov doplatil športový riaditeľ Imre Valášek. I keď prehral stávku, z postupu klubu mal obrovskú radosť.

Žilina sa bila v prvom kole play-off Tipsport ligy o postup so Zvolenom. Mimoriadne vyrovnaná séria sa rozhodla až v poslednom siedmom zápase. V ňom síce hosťujúci Zvolen dvakrát viedol, no napokon padol po výsledku 2:3. Krásna bodka za výbornou hokejovou show. 

Športový riaditeľ MsHK Žilina Imre Valášek dodržal slovo a zachoval sa ako chlap. Za postup Žiliny zaplatil vlasmi. Strojčeka sa ujal kapitán Marek Hovorka, ktorý si to spoločne s celou kabínou poriadne užíval.

Viac o téme: Marek Hovorka MsHK Žilina Imre Valášek
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: youtube; VIDEO: youtube
  • Zdroj: športky

Súvisiace články