VIDEO Po nekompromisnom KO prišla pomsta: Fanúšikovia vtrhli do ringu a vypukol chaos!

Fanúšikovia vtrhli do ringu a začala veľká šarvátka
Fanúšikovia vtrhli do ringu a začala veľká šarvátka

BRATISLAVA - Fanúšikovia bojových športov boli svedkami zaujímavého momentu, ktorý sa odohral na prestížnom galavečeri Glory vo Francúzsku. Bojovník Harut Grigorian sa proti svojmu súperovi Murthelovi Groenhartovi otočil chrbtom, čo protivník využil a tvrdým knokautom ho poslal k zemi. To vyvolalo v aréne veľké emócie. Pár nahnevaných priaznivcov na holandského bojovníka dokonca zaútočilo priamo v ringu.

Pravdou zostáva, že základným pravidlom všetkých bojových športov je, aby sa športovec neustále kryl. Na to upozorňujú aj všetci tréneri a rozhodcovia. V tomto prípade sa však Grigorian nepochopiteľne otočil svojmu súperovi chrbtom, pričom nasledoval tvrdý úder na tvár.
 

"Bolo to v boji počas zápasu. Všetky pravidlá predsa hovoria o tom, aby ste sa chránili. Rozhodca tam neprišiel, ani neprerušil zápas, tak som ho udrel a on padol. Keď ste v zápale boja, tak pokračujete. Len som prišiel a dal mu pravý hák, to je všetko. Neurobil som nič zlé," povedal k svojej obhajobe holandský bojovník Groenhart.
 
Celý incident vygradoval po samotnom zápase, keď do ringu vstúpili dvaja fanúšikovia porazeného, aby arménskeho bojovníka pomstili. "Bol som v rohu a videl som ich prichádzať. Jeden z nich ma bez rukavíc udrel hákom do tvári, možno mám aj zlomenú čeľusť," posťažoval sa Groenhart.
 
Medzi samotnými bojovníkmi vládne férový postoj a vzájomný rešpekt. Po súboji si porazený Grigorian na sociálnu sieť dokonca umiestnil ich spoločnú fotografiu.

Tagy: Harut Grigorian Murthel Groenhart

Zdroj:
športky
Foto:
Youtube.com

DISKUSIA