VIDEO Bero vie, že pribudnú ďalšie šrámy: Psychika je hore, naša šanca žije ešte viac!

Matúš Bero
Matúš Bero

LUBLIN - Európsky šampionát futbalistov do 21 rokov pokračuje v rýchlom tempe.

Slovenskí reprezentanti sa ani nestihli náležite potešiť z triumfu nad domácimi Poliakmi a už sa museli preorientovať na druhé vystúpenie v A-skupine. V pondelok ich preveria Angličania, ktorí majú na konte jeden bod po bezgólovej remíze so Švédmi.

Matúš Bero odohral takmer celý duel s Poľskom, v ktorom patril k najbojovnejším Slovákom. Stredopoliara nezaskočil nahustený program záverečného turnaja, navyše, úspech utlmuje bolestivé následky mnohých osobných konfrontácií: "Fyzicky som celkom v poriadku, celý čas som trénoval, aby som zápasy v krátkom slede zvládol čo najlepšie. Samozrejme, nejaké šrámy tam sú a pribudnú aj po stretnutí s Anglickom. Treba dobre zregenerovať a oddýchnuť si. Človek je na tom určite psychicky lepšie, keď sa zvíťazí, ako keď sa prehrá alebo zremizuje. Aj keby sa to však nepodarilo, stále by šanca žila, takto žije ešte viac."

K stanoveniu taktického zámeru na anglického súpera sa vedúce mužstvo A-skupiny priblíži v sobotu večer analýzou videa. "Uvidíme, v čom sú silní. Príliš ich nepoznám, lebo sa vždy koncentrujem na seba a na svoj výkon," zdôraznil Bero.

Toto video nie je vo vašej krajine dostupné.


Tagy: Matúš Bero

Zdroj:
TASR
Foto:
TASR; Video: TASR

DISKUSIA