Registrácia na THE RUN SLOVAKIA 2018 SPUSTENÁ – pobežíme vo folklórnom štýle

BRATISLAVA - Odštartovali sme registráciu na najdlhší štafetový beh na Slovensku THE RUN SLOVAKIA 2018. Využi možnosť a čím skôr sa prihlás na jedinečné dobrodružstvo naprieč krajinou! Včasná registrácia Ti zabezpečí skvelú uvádzaciu cenu pre tím na THE RUN SLOVAKIA 2018. Prvých 25 zaregistrovaných tímov navyše zaradíme do žrebovania o bezplatné štartovné v ďalšom ročníku. Neváhaj a staň sa súčasťou TOP akcie pod názvom THE RUN SLOVAKIA.

The Run Slovakia 2018 so štartom v Košiciach a cieľom v Bratislave bude ešte slovenskejší a na športových nadšencov čakajú krásne výhľady, jedinečná trasa a silné zážitky. Druhý ročník bežeckej akcie naprieč Slovenskom sa bude konať 1. až 3. júna 2018. „Našim cieľom je spájať krajinu, podporovať tímového a športového ducha a pripomenúť ľuďom, aké krásy na trase z východu na západ Slovensko ukrýva,“ upresňuje organizátor projektu Dušan Tarčák. „Pre nás je dôležité, aby každý, kto sa pridá a prebehne Slovensko, zažil pocit hrdosti a radosti z dosiahnutého výkonu, ktorým je zdolanie vyše 530 km dlhej trasy. The Run Slovakia nie je len beh. Je to beh s myšlienkou spájať a spoznávať. Tento rok sa na trať vydáme s dôrazom na naše regióny vo folklórnom štýle,“ uzatvára Dušan Tarčák.


Na bežcov čakajú tri dni odhodlania aj skvelej zábavy. 52 hodín prekonávania samého seba, 3120 minút bežeckých výkonov a 259 200 sekúnd spoznávania Slovenska.

Registrovať sa môžete cez Predpredaj.sk.

Tešíme sa na Vás na trase z Košíc do Bratislavy na THE RUN SLOVAKIA 2018!

Viac informácií na www.therun.sk


Tagy: THE RUN SLOVAKIA 2018

Zdroj:
PR článok
Foto:
therun.sk

DISKUSIA