Tragická správa zasiahla aj sokolov: Škriniar a ďalší spomínajú na exreprezentanta Teixeiru

Dionatan Teixeira (4) v slovenskom reprezentačnom drese
Dionatan Teixeira (4) v slovenskom reprezentačnom drese

BRATISLAVA - Správa, ktorá šokovala nielen brazílsky, ale aj slovenský futbal! Iba 25-ročný stopér a bývalý slovenský mládežnícky reprezentant Dionatan Teixeira zomrel v rodnej Brazílii a futbal si už nikdy nezahrá. Šokujúca informácia o smrti hráča moldavského Tiraspoľu pochopiteľne vyvolala vlnu emócií aj u niektorých súčasných reprezentantov, ktorí Slovákovi s brazílskymi koreňmi vzdali hold a zaspomínali si naňho...

Reprezentant Ondrej Duda vzdal prostredníctvom sociálnej siete Teixeirovi hold a zaspomínal si na chvíle strávené v jeho spoločnosti: "Bola s ním veľká sranda. Mal slovenské občianstvo, ale po slovensky moc nevedel. Keď ste sa s ním rozprávali, komolil slová, takže bola sranda."

Veľkým kamarátom a bývalým spoluhráčom tragicky zosnulého mladíka bol aj náš talentovaný reprezentant Stanislav Lobotka. Ani ten na Teixeiru nezabudol a na sociálnych sieťach mu vzdal hold a vyjadril sústrasť pozostalým.

"Ja som s Dionhom bol na nejakých dvoch troch zrazoch čo si pamätám. Hrali sme spolu ten nešťastný barážový zápas v Taliansku. Je to veľmi smutná správa, Noro Gyömbér to poslal hneď do skupiny, keď sa to dozvedel. Tá správa ma veľmi zasiahla," uviedol jeho bývalý spoluhráč z dvadsaťjednotky Milan Škriniar, s ktorým spoločne bojovali v kvalifikácii o postup na ME 2015. 

Tagy: Slovensko Stanislav Lobotka Milan Škriniar Ondrej Duda Dionatan Teixeira

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky, tv markíza, sociálne siete
Foto:
TASR

DISKUSIA