Real Madrid už nepočíta s hviezdnym hráčom: Za predaj požaduje takúto sumu!

Gareth Bale
Gareth Bale

MADRID – Do Realu Madrid prišiel po tom, čo si podmanil anglické trávniky v drese Tottenhamu Hotspur. Gareth Bale strelil v Madride niekoľko úžasných gólov, ale jeho budúcnosť sa už v tomto klube podľa najnovších správ nenapíše ďalšie kapitoly.

Bale, ktorý dotiahol Wales do semifinále na minuloročnom európskom šampionáte, sa dlhodobo trápi so zdravotnými komplikáciami. 28-ročný Walesan utrpel behom posledných 12 mesiacov niekoľko zranení, čo viedlo k tomu, že v tejto sezóne odohral iba 9 z 19 zápasov „Merengues“.

Od fanúšikov Realu si nevyslúžil príliš mnoho podpory, preto budú zrejme radi, ak z klubu odíde. Eminentný záujem o neho už dlho prejavuje kouč Manchestru United José Mourinho, ktorý by neváhal položiť na madridský stôl aj 100 miliónov. United totiž trápia krídelné priestory, a po tom, čo portugalský tréner neuspel s ponukami za Ivana Perišiča z Interu Miláno, Bale sa možno stane jeho staronovým objektom záujmu.

Madridské problémy dokumentuje slabučká forma Cristiana Ronalda, no aj napriek tomu je kľúčovým mužom v zostave Zinedinea Zidanea. Druhé útočné eso Karim Benzema sa taktiež trápi so suchotami, ale aj on má dôveru francúzskeho trénera. Real však nehodlá pustiť zadarmo hráča, ktorého kúpil pred štyrmi rokmi za 100 miliónov eur.

Kto zaplatí výkupné 75-80 miliónov eur, tak Balea získa do svojich radov. Samozrejme, ak bude mať záujem aj waleský futbalista. Manchester United sa javí ako najrozumnejší variant, otázkou však zostáva, kto vloží takú čiastku do hráča, ktorý nedokázal v posledných mesiacoch zostať zdravý dlhšie než iba pár týždňov. 


Tagy: Real Madrid Gareth Bale

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
športky
Foto:
SITA

DISKUSIA