VIDEO+FOTO Jedna z najsexi tenistiek bez zábran: Hviezda už aj na stránkach pánskeho magazínu

Jelina Svitolinová
Jelina Svitolinová

BRATISLAVA - Mladá, krásna a mimoriadne úspešná! Ukrajinská tenistka Jelina Svitolinová (23) dosiahla v marci tohto roku kariérne maximum, keď figurovala na tretej priečke svetového rebríčka. Aktuálna svetová šestka za svoje tenisové úspechy vďačí aj Slovensku, keďže je členkou trnavskej EMPIRE Tennis Academy. Nie sú to však len tenisové zručnosti, ktoré pri Ukrajinke zaujmú. Tenisová hviezdička patrí medzi najsexi hráčky na okruhu WTA. Páni si tentokrát prídu na svoje, pretože talentovaná kráska sa konečne rozhodla odhodiť zábrany!

Najväčšia ukrajinská tenisová hviezda sa premiérovo zúčastnila na erotickom fotení a ocitla sa na stránkach ukrajinského pánskeho magazínu XXL. Krásna rodáčka z Odessy sa s foto s tenisovou raketou a tetovaním na stehne objavila na titulke spomínaného časopisu. 

Okrem viacerých vyzývavých fotiek sa Svitolinová na stránkach časopisu objavila aj v pikantnej póze na umývadle odetá len v čiernej podrpsenke a sexi rozopnutých šortkách. 

 

Príspevok, ktorý zdieľa @xxl_ukraine,

Víťazka juniorského grandslamu Roland Garros z roku 2010 uviedla, že táto práca bola pre ňu naozaj fantastická a aj v budúcnosti by sa chcela objaviť na stránkach pánskych časopisov. "Toto bol môj prvýkrát, čo som sa zúčastnila erotického fotenia a natáčania," uviedla sexi kráska pre btu.org.ua. "Tímová profesionalizácia mi dodala istotu a ja som sa cítila uvoľnene. Som rada, že sme urobili túto fantastickú prácu spoločne s celým timom. Ak sa ma niekto opýta, či budem súhlasiť s opätovným pózovaním, s istotou odpoviem áno," dodala.

Držiteľka 11 turnajových triumfov na okruhu WTA, ktorá v minulej sezóne zarobila na výhrach cez tri milióny dolárov, sa predstaví medzi najlepšími hráčkami v austrálskom Melbourne, kde sa už v januári uskutoční prvý grandslam sezóny Australian Open. 


Tagy: Jelina Svitolinová

Zdroj:
športky
Foto:
youtube, XXL; Video: XXL

DISKUSIA