Jágr sa prihovoril fanúšikom: Strhol sa tu blázinec! Takto to so mnou vyzerá

Jaromír Jágr
Jaromír Jágr

PRAHA - Hokejový útočník Jaromír Jágr má možnosť v sezóne nastúpiť aj v extralige za Třinec. Za oceliarov by mohol hrať na striedavý štart z prvoligového Kladna. Klub sa so štyridsaťpäťročným a druhým najproduktívnejším hráčom v histórii NHL dohodol pred stredajšou uzávierkou prestupov v extralige a zapísal Jágra na súpisku.

S najväčšou pravdepodobnosťou by Jágr za oceliarov nastúpil len v prípade skončenia sezóny Kladna, ktorému chce po príchode z Calgary pomôcť k návratu do extraligy.

Jágr má momentálne problémy s kolenom a varoval, že v prvých dueloch za Kladno možno bude musieť nastúpiť len na úvodné jedno či dve striedanie, aby nazbieral 15 štartov potrebných na účasť v baráži. Na Facebooku sa prihovoril aj k fanúšikom, ktorých nechce sklamať, tak opísal celú situáciu okolo jeho najbližšej hokejovej kariéry.
 
"Hlavný dôvod, prečo píšem sem na Facebook, je ten, že chcem informovať svojich fanúšikov a ľudí, ktorí sa možno chcú ísť pozrieť na hokej, o svojich ďalších krokoch. Aký mám plán, aby neboli sklamaní. Veľa z nich nevie, ako sa veci majú, preto to chcem trošku vysvetliť. Strhol sa tu blázinec, ktorý som ani nečakal. Každopádne všetkým ľuďom ďakujem za záujem. Ale chcem, aby tí, čo už si lístok kúpili alebo o tom uvažujú, vedeli, ako to so mnou vyzerá," napísal na sociálnej sieti
Jágr bude o svojom stave a plánoch informovať až na tlačového konferencii, ktorá začne po dnešnom dopoludňajšom tréningu Kladna.

Tagy: Jaromír Jágr

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka českej Tipsport Extraligy
Zdroj:
ČTK, športky
Foto:
Profimedia

DISKUSIA