Slovenský futbalový zväz s mnohými zmenami: Zoznámte sa s týmito menami

Prezident SFZ Ján Kováčik a Richard Havrilla
Prezident SFZ Ján Kováčik a Richard Havrilla

BRATISLAVA - Členovia výkonného výboru Slovenského futbalového zväzu (VV SFZ) na utorňajšom zasadnutí v Bratislave zvolili Richarda Havrillu za prvého viceprezidenta SFZ, ustanovili Michaela Váleka za tajomníka Komory SFZ pre riešenie sporov a vyhlásili voľby do orgánov SFZ volených a ustanovovaných výkonným výborom SFZ na 12. marca 2018.

"Výkonný výbor vzal na vedomie informáciu o ukončení spolupráce s trénerom slovenskej futbalovej reprezentácie žien Zsoltom Pakuszom a zároveň ustanovil za nového kouča ženského A-tímu SR Ivana Hucka. VV SFZ vzal na vedomie informáciu o priebehu a realizácii projektu podpory rekonštrukcie a výstavby futbalovej infraštruktúry na umelé ihriská UEFA HatTrick, informáciu o vyhodnotení výkonnosti rozhodcov, asistentov rozhodcov, delegátov zväzu a delegátov pozorovateľov za jesennú časť súťažného ročníka 2017/2018, informáciu o odohraných zápasoch reprezentačných družstiev SR za obdobie mesiaca január 2018 ako aj o priebehu a záveroch pracovného summitu Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) v Maskate 7. februára 2018," uvádza internetová stránka Slovenského futbalového zväzu v komuniké z utorňajšieho zasadnutia výkonného výboru SFZ.

Členovia VV SFZ schválili Asociáciu klubov II. futbalovej ligy za riadneho člena SFZ i návrh smernice pre licenčné konanie II. ligy mužov. "Výkonný výbor SFZ vzal na vedomie informáciu o sťažnosti kandidáta na pozíciu člena VV SFZ - zástupcu hráčov k priebehu voľby na Konferencii SFZ v Senci (bola 2. 2.) a rovnako zobral na vedomie rozhodnutie Volebnej komisie SFZ k sťažnosti. Ďalej vzal na vedomie informáciu o zabezpečení príjmov Nadácie slovenského futbalu prostredníctvom časti prostriedkov z pokút uložených disciplinárnou komisiou SFZ ako aj informáciu z konania 53. valného zhromaždenia Slovenského olympijského výboru (26. 1.)," píše sa v komuniké z utorňajšieho zasadnutia VV SFZ.


Tagy: Slovensko SFZ Richard Havrilla

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
SITA
Foto:
TASR

DISKUSIA