VIDEO Jedna z najsexi tenistiek opäť dráždi: Pikantné FOTO blonďavej krásky v plavkách

Eugenie Bouchardová opäť fanúšikov podráždila sexi zábermi, ktoré zachytávajú jej dokonalé krivky Eugenie Bouchardová opäť fanúšikov podráždila sexi zábermi, ktoré zachytávajú jej dokonalé krivky Zdroj: Sports Illustrated

BRATISLAVA - Aj keď kanadská tenistka Eugenie Bouchardová (23) už na tenisových dvorcoch príilš nežiari, stále má svojim fanúšikom čo ponúknuť. Aktuálne 116. hráčka sveta jednoznačne patrí medzi najpríťažlivejšie tenistky na okruhu WTA a nová séria fotografií, ktorú nafotila pre plavkové vydanie časopisu Sports Illustrated, to opäť potvrdzuje.

Nesmierne príťažlivá Kanaďanka, ktorá v tejto sezóne vyhrala len štyri z desiatich zápasov, už po druhýkrát predviedla svoje dokonalé krivky pri fotení na plavkové vydanie prestížneho magazínu Sports Illustrated. Fotografie pred kamerou úplne prirodzenej blonďavej krásky s neprehliadnuteľným šarmom v kombinácii s naozaj vražedným vzhľadom nenechá chladným žiadneho chlapa. Očarujúca Kanaďanka má svoje čaro a pri pohľade na jej dokonalé krivky zaplesá srdce každého fanúšika. 

Bouchardová bola považovaná za veľký tenisový talent, ale potom čo bola aj na piatej priečke svetového rebríčka sa postupne zosypala až na aktuálnu 116. priečku. Nuž, pri pohľade na jej vyšportované telo môže pri neúspechoch na tenisovej scéne pokojne uvažovať o modelingovej či fotomodelingovej kariére, predpoklady na to určite má. Čo myslíte? 

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 21
Viac o téme: Eugenie Bouchardová
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Sports Illustrated - James Macari; VIDEO: Youtube
  • Zdroj: športky

Súvisiace články