Kyrgios opäť potvrdil svoju povesť: Verdasca nazval najväčším ufňukancom!

Nick Kyrgios
Nick Kyrgios

MIAMI - Austrálskeho tenistu Nicka Kyrgiosa pri sledovaní pondelňajšieho zápasu jeho krajana Thanasiho Kokkinakisa s Fernandom Verdascom na tvrdom povrchu v americkom Miami na Floride pomkli Španielove ponosy k poznámke na twitteri, neskôr si prostredníctvom tejto mikroblogovacej siete vymieňali nevraživé názory.

"Dúfam, že TK vyhrá tento duel, Verdasco je najväčším ufňukancom," napísal Kyrgios. Príspevok síce potom stornoval, ale screenshot sa dostal k Španielovi, ktorý tiež na twitteri podotkol: "Nick Kyrgios, keď máš guráž napísať urážlivý ´tweet´, mal by si mať aj odvahu nezmazať to." Austrálčan odvetil: "Pokojne by som to Fernandovi povedal aj do očí. Ten predchádzajúci ´tweet´ som zrušil z dôvodu, že som nechcel vyvolať nežiaducu pozornosť."

Verdasco sa u rozhodcu sťažoval, že ho vyrušuje jeden z divákov, žiadal vyviesť muža z hľadiska. Ukázalo sa, že to bol Kokkinakisov otec. Verdasco v 3. kole zvíťazil 3:6, 6:4, 7:6 (4). Španiel uspel po sérii šiestich prehier s Austrálčanmi. So samotným Kyrgiosom sa môže stretnúť v semifinále.


Tagy: Nick Kyrgios

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA