Hviezda Saint-Germain o odchode nepremýšľa: Chcem, aby tento príbeh lásky pokračoval

Neymar a Cavani oslavujú strelený gól
Neymar a Cavani oslavujú strelený gól

PARÍŽ - Manažment Paris Saint-Germain mal pred sezónou gigantické ambície. Nielenže považovali za samozrejmosť domáci ligový titul, zraky upreli na Ligu šampiónov a vytúžený triumf práve v tejto súťaži. Avšak, slová sú vec jedna, činy druhá. Liga majstrov dospela do osemfinále a PSG narazilo na kameň menom Real Madrid. Výsledok? Vypadnutie po celkovom skóre 2:5.

Dnes sa doslova kričí po odchode trénera Unaia Emeryho a médiá špekulujú aj o presune Neymara do Realu Madrid, ľudia okolo brazílskej hviezdy však tieto reči dementujú. Jeden muž, ktorý chce ostať vo farbách PSG, je uruguajský zakončovateľ Edinson Cavani. 

31-ročný útočník si užíva piatu sezónu v hlavnom meste Francúzska a po odchode Zlatana Ibrahimovića sa stal ofenzívnou hrozbou číslo jeden. Po sobotnom víťazstve v ligovom pohári nad AS Monaco sa nechal počuť, že jeho prioritou je pokračovať v Paríži. 

"Vždy hovorím rovnakú vec, tak dlho, ako som tu, pre klub obetujem všetko, je to štýl môjho života až do posledného dňa. Je to prirodzené, že tu chcem zostať. Pred rokom sme podpísali predĺženie zmluvy." 

Uruguajčan dodal, že v PSG je šťastný a dúfa, že v klube ostane. "Neviem, čo chce klub, ale chcem, aby tento príbeh lásky pokračoval," nechal sa počuť vlasatý snajper. 


Tagy: Edinson Cavani Paris Saint-Germain

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Ligue 1
Zdroj:
športky
Foto:
SITA

DISKUSIA