VIDEO, ktorým si Ronaldo získal aj najväčších kritikov: Tento moment zostane navždy vo mne!

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

TURÍN - Portugalský kanonier Cristiano Ronaldo strelil na európskej futbalovej scéne už 119 gólov, mnohé z nich mali punc výnimočnosti či nezvyčajnej šikovnosti. Jeho najnovší príspevok do galérie originality z utorkového turínskeho večera, keď chrbtom k bránke zastrihal nohami vo vzduchu a prekonal Gianluigiho Buffona, ašpiruje na popredné miesto v rebríčku najkrajších gólov futbalovej histórie.

"Áno, bol úžasný, pravdepodobne najkrajší v celej mojej kariére. Bol spektakulárny. Vyskočil som veľmi vysoko, určite ten gól zostane dlho v mojej pamäti," povedal Cristiano Ronaldo aj na webe BBC. "Už hodnú chvíľu som sa chystal, že čosi také podniknem. Záleží však aj na okolnostiach, či a aké sa pritrafia. Teraz sa naskytla príležitosť a chopil som sa jej," dodal Ronaldo.

Po nezvyčajnom góle nastal moment, ktorý možno ešte viac potešil jeho aktéra. Po chvíľke hrobového ticha viacerí turínski fanúšikovia na 41-tisícovom štadióne vstali a potleskom odmenili parádny kúsok svojho súpera. "Dostať aplauz na tomto mieste, kde si ho užívalo toľko skvelých hráčov, je unikátny zážitok. Kedysi ako dieťa som mal rád Juventus a tento moment, keď jeho fanúšikovia ocenili môj gól, zostane navždy vo mne," skonštatoval Ronaldo.

Bol to v utorok v Turíne najmä Ronaldov večer. Prvé dva góly do siete Juventusu strelil a na tretí elegantne prihral Marcelovi. Real Madrid má po víťazstve 3:0 všetky tromfy v rukách pred odvetou, ktorá sa uskutoční 11. apríla v Madride.

 

 


Tagy: Cristiano Ronaldo Real Madrid Juventus Turín

Zdroj:
SITA
Foto:
twitter.com - Bleacher Report; Video: BeinSports

DISKUSIA