Koukalová otvorene o sexe pred pretekmi: Tréneri to vidia neradi, ale...

Gabriela Koukalová
Gabriela Koukalová

PRAHA - Elitná česká biatlonistka Gabriela Koukalová si vo svojej spovedi, ktorú knižne vydal jej manžel Petr Koukal, neberie servítku pred ústa. Veľmi otvorene sa vyjadruje k viacerým témam z prostredia českého biatlonu aj svojho súkromia.

Gabriela Koukalová sa vo svojej biografii na nič nehrá a veci berie poriadne od podlahy. Na rad prišli aj poriadne intímne témy a rozrozprávala sa tiež o svojom prvom sexe. "Rada by som povedala, že už som mala pätnásť, ale nemala.“ Prvým milencom športovkyne bol o dvanásť rokov starší kamarát jej sestry. 

"Vzal ma k sebe domov a tam sa to stalo. Bol nežný, a aj keď nie žiadny fešák, páčila sa mi každá minúta," spomína si. Navyše hneď druhý deň pretekala a vyhrala. "Asi mi to moje prvýkrát prospelo. Nemohla som na to prestať myslieť. Nie na neho, ale na TO," píše v knihe Koukalová.

Sex pred závodom sa tak odvtedy pre Gabrielu stal bežnou vecou. Údajne tomu tak bolo aj pred minuloročnými majstrovstvami sveta, kde vyhrala zlato. Manžel Peter sa aj cez zákaz trénerov vkradol k nej do tímového hotelu. 

"Viem, že niektorí tréneri neradi vidia, keď sa pretekári pred výkonom vyčerpávajú sexom, ale na to ja neverím. Naopak si myslím, že ženám sex pomôže a dostane ich do pohody. Pre mňa je to dokonca niečo ako meditácia," cituje Koukalovu český Blesk. 


Tagy: Gabriela Koukalová

Zdroj:
športky
Foto:
Instagram - gabrielasoukalova

DISKUSIA