Ramsayho pohľad na zápas s Nemeckom: Začali sme robiť veľa vecí, ktoré...

Craig Ramsay
Craig Ramsay

DRÁŽĎANY - Slovenská hokejová reprezentácia uspela vo svojom štvrtom aprílovom prípravnom zápase pred májovými majstrovstvami sveta, v nedeľu večer v nemeckých Drážďanoch zdolala v stretnutí seriálu Euro Hockey Challenge 2018 domáci výber 4:1.

V sobotu vo Weisswasseri ťahali Slováci tiež za dlhší koniec, keď triumfovali 2:1 po samostatných nájazdoch. Počas predchádzajúceho týždňa slovenský tím dvakrát prehral so Švédmi. Hodnotenie zápasu reprezentačným trénerom:

Craig Ramsay, tréner SR: "Začali sme robiť veľa vecí, ktoré musíme robiť ako tím. Musíme si však uvedomiť, že toto nebol najlepší výber Nemecka, no aj tak hrali naplno. Veľmi ma potešila hra v útočnom pásme, držali sme puk na našich hokejkách, dobre sme korčuľovali, strieľali a obrancovia sa zapájali do prečíslení. Z jedného takého dal Čajkovský gól a mali sme viacero takých šancí. Hra s pukom bola dobrá, no musíme byť silnejší bez neho. V závere sme mali pár zbytočných vylúčení, ale celkovo som spokojný s tým, ako sme hrali. Dobre chytali aj brankári."


Tagy: Nemecko Slovensko Craig Ramsay

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA/Branislav Bíbel

DISKUSIA