VIDEO Na Ramosove ironické slová musel zareagovať Salahov spoluhráč: Je to idiot!

Sergio Ramos a jeho kontroverzný zákrok na Mohameda Salaha
Sergio Ramos a jeho kontroverzný zákrok na Mohameda Salaha

MADRID - V médiách stále rezonuje kontroverzný zákrok kapitána Realu Madrid na najväčšiu hviezdu Liverpoolu Mohameda Salaha, ktorý musel po súboji s Ramosom opustiť ihrisko už v prvom polčase pre zranené rameno. Španielsky obranca odmieta akýkoľvek podiel na zranení egyptskej superstar a ironicky sa vyjadril aj k gólmanovi Kariusovi. Na jeho slová zareagoval už aj útočník "The Reds" Roberto Firmino.

Tridsaťdvaročný stopér čelil v rôznych diskusiách dokonca aj podozreniam, že oporu "The Reds" zranil úmyselne. "Nechcel som o tom hovoriť, pretože nakoniec by sa to všetko nafúklo a obrátilo proti mne. Ale keď sa pozorne pozriem na celú situáciu, Salah ma najskôr chytí za ruku a ja padám opačným smerom. On sa chytí za druhé rameno, nie za to ľavé, ktorým ma držal. Ale ľudia povedia, že som sa zachoval ako džudista," uviedol Ramos.

Meno Ramosa sa spomína aj v súvislosti s Lorisom Kariusom. Brankár FC Liverpool urobil v zápase dve chyby, po ktorých Real skóroval. Ešte pred nimi však inkasoval v súboji s Ramosom úder do hlavy a podľa vyšetrení v nemocniciach v Bostone sa ukázalo, že tento úder mohol mať vplyv na jeho vizuálne a priestorové vnímanie. "Brankár povie, že bol otrasený po zrážke so mnou? Potom mu nabudúce môže napríklad Firmino povedať, že má chrípku len preto, lebo na neho kvapol môj pot," konštatoval ironicky Ramos.

Na jeho vyjadrenia zareagoval kanonier Liverpoolu Roberto Firmino, ktorý na tlačovej konferencii Brazílie označil Ramosa za idiota. "Nechcem to moc komentovať. Možno má na to taký názor, pretože bol šampión. Ja si ale myslím, že je skôr idiot za to, čo povedal, ale to je v poriadku," povedal kanonier Liverpoolu na adresu kapitána bieleho baletu.


Tagy: Sergio Ramos Mohamed Salah Roberto Firmino

Zdroj:
športky, TASR
Foto:
SITA/AP/Darko Vojinovič; Video: Twitter/ODDSbible

DISKUSIA