Ramos sa bráni: Nabudúce Firmino povie, že má chrípku, lebo na neho spadla kvapka môjho potu

Salah sa zranil po súboji s Ramosom
Salah sa zranil po súboji s Ramosom

MADRID - Kapitán futbalistov Realu Madrid Sergio Ramos odmieta akúkoľvek vinu za zranenie egyptskej hviezdy Mohameda Salaha vo finále Ligy majstrov proti Liverpoolu. 25-ročnému útočníkovi po zápase napísal a verí, že bude čo najskôr fit, aby stihol čo najväčšiu časť majstrovstiev sveta.

Salah musel po súboji s Ramosom v májovom finále Ligy majstrov už v prvom polčase striedať a od tej doby sa snaží zranené pravé rameno vyliečiť. Nechýba v nominácii egyptskej reprezentácie, ale začiatok šampionátu podľa všetkého nestihne.

"Nechcel som o tom hovoriť, pretože nakoniec by sa to všetko nafúklo a obrátilo proti mne. Ale keď sa pozorne pozriem na hru, (Salah) ma najskôr chytí za ruku a ja padám opačným smerom. On sa chytí za druhé rameno, nie za to ľavé, ktorým ma držal. Ale ľudia vo finále povedia, že je to odo mňa ako džudo," vyhlásil Ramos, ktorý sa so Španielskom chystá na svetový šampionát.

"Hovoril som so Salahom prostredníctvom textových správ a vedie si dobre. Verím, že bude čoskoro v poriadku," uviedol Ramos. "Keby si nechal dať injekciu, mohol hrať aj druhý polčas. Ja som to niekoľkokrát urobil," doplnil tridsaťdvaročný stopér.

Ramos sa vo finále stretol aj s brankárom Liverpoolu Lorisom Kariusom. Podľa lekárskeho vyšetrenia gólman "Reds" utrpel za bezgólového stavu otras mozgu a ten mohol mať vplyv na jeho chyby pred prvým a tretím inkasovaným gólom. 

"Brankár povie, že bol omráčený po zrážke so mnou. Nabudúce môže napríklad (Roberto) Firmino povedať, že má chrípku, pretože na neho spadla kvapka môjho potu," dodal Ramos ironicky.


Tagy: FC Liverpool Sergio Ramos Mohamed Salah Real Madrid CF

Zdroj:
ČTK
Foto:
SITA/AP/Efrem Lukatsky; Video: Youtube

DISKUSIA