Na povrch vyplával ohavný príbeh: Nenarodenému dieťatku priala smrť!

Melinda Karlssonová a Erik Karlsson
Melinda Karlssonová a Erik Karlsson

OTTAWA - Manželka švédskeho hokejového obrancu Erika Karlssona, ktorý hráva za tím zámorskej NHL Ottawa Senators, podala návrh na vydanie súdneho príkazu na ochranu pred priateľkou jedného zo spoluhráčov jej partnera z dôvodu údajného obťažovania a kyberšikany.

Melinda Karlssonová tvrdí, že dlhoročná priateľka Mika Hoffmana Monika Caryková uverejnila stovky hanlivých online správ zameraných na ňu a jej manžela. Karlssonovci prišli v marci o nenarodeného syna Axela. Caryková publikovala viacero znevažujúcich komentárov na túto citlivú tému, dieťatku vraj priala smrť, navyše švédskemu hokejistovi verejne zaželala, aby mu niekto zničil nohy a musel ukončiť kariéru.

Vedenie ottawského klubu informovalo, že celú záležitosť vyšetruje v spolupráci s NHL a podnikne všetky kroky potrebné na ochranu bezpečnosti hráčov a ich rodín. Hoffman akékoľvek komentáre svojej priateľky poprel. Kanadské médiá pred niekoľkými dňami uverejnili správy o tom, že "senátori" by ho mohli vymeniť do iného klubu profiligy.


Tagy: Ottawa Senators Erik Karlsson Melinda Karlssonová Monika Caryková

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
SITA, športky
Foto:
ottawacitizen.com (Ashley Fraser)

DISKUSIA