FOTO Z Neymara si uťahuje celý svet: Do hviezdy Brazílie už si rypol aj legendárny Cantona

Neymar
Neymar

MOSKVA - Hviezdny útočník Neymar síce v nedeľňajšom úvodnom zápase brazílskych futbalistov na svetovom šampionáte v Rusku proti Švajčiarsku zostal za herným očakávaním, napriek tomu bol v centre pozornosti. Veľký ohlas vzbudil jeho nový blond účes, ktorý okamžite rada fanúšikov i expertov označila za "porciu špagiet".

Neymar, ktorý sa len chvíľu pred štartom šampionátu stihol uzdraviť z vážneho zranenia nohy, si nechal nažlto nafarbiť pramene vlasov a vlnitý účes pripomína špagety.

Najdrahší futbalista sveta sa stal terčom posmechu na sociálnych sieťach a originálne si do neho rýpol aj bývalý francúzsky reprezentant a hráč Manchestru United Eric Cantona. Päťdesiatdvaročný expert televíznej stanice Eurosport umiestnil na instagram svoju fotku so špagetami na hlave, v ruke držal Neymarovu fotku a všetko doplnil nápisom: "Neymarský štýl, špagety al dente".

 

 

Neymar nie je prvým Brazílčanom, ktorý na svetových šampionátoch zaujal bizarným účesom. Legendárny útočník Ronaldo si na MS v roku 2002 takmer oholil hlavu a nechal si len malé množstvo vlasov na čele. "Kanárici" následne celý turnaj vyhrali. Súčasná brazílska reprezentácia na úvod turnaja v Rusku remizovala so Švajčiarskom 1:1.


Tagy: Brazília Neymar Erik Cantona

Zdroj:
ČTK
Foto:
Andrew Medichini

DISKUSIA