VIDEO Nový hit internetu: Fanúšik Belgicka sa cez televíziu ospravedlňuje manželke!

Belgický fanúšik domov rozhodne nejdeBelgický fanúšik domov rozhodne nejde Zdroj: rt.com

ROSTOV NA DONE - Futbalisti Belgicka predviedli dokonalý obrat v pondelňajšom osemfinálovom stretnutí proti reprezentantom Japonska a postúpili do štvrťfinále majstrovstiev sveta 2018.

"Červení diabli" triumfovali v Rostove na Done tesne 3:2, hoci v 52. min viedli statoční "samurajovia" 2:0. Góly Japonska strelili v 48., resp. 52. minúte Genki Haraguči a Takaši Inui. Belgičania vyrovnali v 74. min, v priebehu piatich minút sa presadili Jan Vertonghen a Marouane Fellaini. Rozhodujúci gól strelil v samotnom závere striedajúci Nacer Chadli.

Belgicko nastúpi vo štvrťfinále svetového šampionátu proti Brazílii v v piatok 6. júla od 20.00 h SELČ v Kazani. "Kanárici" si účasť medzi osmičkou najlepších vybojovali triumfom nad Mexičanmi 2:0 v úvodnom pondelňajšom zápase.

Hneď po zápase sa stal hitom internetu fanúšik Belgicka, ktorý sa prostredníctvom televízie ospravedlňuje manželke, že domov nepríde podľa plánu. Rozhodol sa totiž, že si svoj pobyt v Rusku predĺži a ide aj na štvrťfinále. "Prepáč, zostávam tu! Milujem Rusko a Belgicko bude majster sveta," odkázal vo videu.

Viac o téme: Japonsko Belgicko