Celý svet je v ŠOKU z rozchodu Sagana a Katky, fanúšikovia: Neveríme tomu!

Takto sa k sebe mali v minulosti Peter Sagan s jeho Katkou
Takto sa k sebe mali v minulosti Peter Sagan s jeho Katkou

BRATISLAVA - Svetový fenomén medzi cyklistami v stredu vo večerných hodinách zverejnil na svojom facebookovom profile príspevok, ktorý všetkým vyrazil dych. Z ničoho nič prišla správa o rozchode s jeho manželkou Katkou. Zarazení fanúšikovia však tomu stále nechcú uveriť.

"Po dlhej a dôkladnej diskusii sme s Katkou dospeli k záveru, že by to bolo oveľa lepšie, keby sme sa oddelili ako pár. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme, že je to správne rozhodnutie," napísal na sociálnej sieti úradujúci majster sveta.

 


Môže vás zaujímať: Sagan takto ešte v živote nešokoval: ROZCHOD s manželkou Katkou!


Spolu s Katkou majú malého synčeka Marlona, ktorý bude mať ešte len jeden rôčik. Tomu chcú byť naďalej vzornými rodičmi. "Naším hlavným zameraním bude teraz Marlon. Budeme robiť všetko, čo je v našich silách pre starostlivosť a ideálne prostredie pre jeho výchovu, aby sme boli jeho oddaní a milujúci rodičia, ktorých potrebuje," dodal.

Čo sa mohlo medzi dvojicou stať, ostáva zatiaľ záhadou. Príspevok však po pár minútach zdieľala na facebooku aj Katka, čo iba potvrdzuje pravosť tejto šokujúcej správy. Fanúšikovia navonok idylického páru tomu doteraz nechcú uveriť. V komentároch uvádzali, že určite ide o nejaký útok hackera a podobne.

"Neverím! Blbosť!," napísala pod Katkin príspevok Patrícia s nahnevaným smajlíkom. "Nehackli vám obom profil?" pýtal sa Jozef. "Niekto chce zničiť Petrovu formu (pozn. na Tour de France) cez útok na psychiku. V priebehu niekoľkých hodín sa to objasní," napísal ďalší fanúšik.

"To je blbosť. Nenabúral niekto jeho konto? Prečo je to len v angličtine? Vždy je druhá časť príspevku po slovensky a teraz nie," pridala sa do diskusie príspevok Naďa.

Na Saganovom profile sa striedali slovenské komentáre s anglickými, no väčšina z nich nemôže uveriť tomuto rozhodnutiu. Zároveň hovoria o poriadne zlom načasovaní, keďže prebiehajú najprestížnejšie preteky Tour de France, na ktorých Sagan bojuje o šiesty zelený dres. 


Tagy: Peter Sagan Katka Saganová

Zdroj:
športky
Foto:
Facebook/Katarina Sagan

DISKUSIA