Sagan takto ešte v živote nešokoval: ROZCHOD s manželkou Katkou!

Peter Sagan s Katkou
Peter Sagan s Katkou

BRATISLAVA - Doslova idylický vzťah slovenského suveréna Petra Sagana a jeho sympatickej manželky Katky je zdá sa minulosťou. Šokujúca správa na sociálnej sieti znamená definitívny rozchod a koniec rozprávkového manželstva!

"Po dlhej a dôkladnej diskusii sme s Katkou dospeli k záveru, že by to bolo oveľa lepšie, keby sme sa oddelili ako pár. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme, že je to správne rozhodnutie," šokoval úvodnými slovami Sagan.

"Zamilovali sme sa, prešli sme fantastickou cestou a boli požehnaní krásnym synom Marlonom. Katka je dôležitou súčasťou môjho života, podporovala ma počas všetkých týchto rokov v mojej profesionálnej kariére a je to skvelá matka. Nemáme žiadne vzájomné nezhody, budeme len oddelení, so vzájomným rešpektom. Naším hlavným zameraním bude teraz Marlon. Budeme robiť všetko čo je v našich silách pre starostlivosť a ideálne prostredie pre jeho výchovu aby sme boli jeho oddaní a milujúci rodičia, ktorých potrebuje," pokračoval úradujúci majster sveta. 

"Nebudem to ďalej komentovať a chcel by som všetkým vopred poďakovať za rešpektovanie nášho súkromia," uzavrel šokujúcu správu Sagan. 

Nechce sa nám ani veriť, že rozprávkové manželstvo Saganovcov by sa malo takto skončiť, keď celý ich vzťah vyzeral naozaj idylicky a nikoho by absolútne ani nenapadlo, že by tomu mal byť koniec. 

Presne 11. novembra 2015 vstúpil sympatický párik na spoločnú cestu životom, keď si Saganovci svoje áno povedali v kostolíku v Dolnom Kubíne. Veľkú lásku mladého páru potvrdil maličký prírastok Marlon, ktorého krásna Katka priviedla na svet v Monaku v októbri 2017. 
 
Správu o rozchode potvrdila aj Katka na svojom facebookovom profile tým, že zdieľala vyjadrenie fenomenálneho cyklistu. Fanúšikovia Saganovcov šokujúcej správe stále nemôžu uveriť a píšu o útoku hackera, ktorý sa postaral o tento rozruch. Uvidíme teda, ako to celé dopadne.


Zdroj:
športky
Foto:
Facebook Petra Sagana

DISKUSIA