VIDEO Každý chvíľku ťahal pílku: Šláger francúzskej súťaže rozhodol gól v 90. minúte!

Radamel Falcao v obkolesení hráčov MarseilleRadamel Falcao v obkolesení hráčov Marseille Zdroj: Twitter/AS Monaco

MONACO - Šláger 4. kola najvyššej francúzskej futbalovej súťaže Ligue 1 sa skončil v nedeľu triumfom Olympique Marseille nad domácim Monakom 3:2. Hostia sa ujali vedenia tesne pred prestávkou po góle Kostasa Mitroglua, no "kniežatá" po zmene strán otočili stav vo svoj prospech. Po chybe obrancov Marseille vyrovnal Youri Tielemans a Monako poslal do vedenia Monako Radamel Falcao. Lenže úradujúci francúzsky vicemajster doma body nezískal, o ďalší obrat sa postarali Florian Thauvin a Valére Germain.

Súhrn výsledkov nedeľňajších stretnutí 4. kola najvyššej francúzskej futbalovej sútaže Ligue 1:

St. Étienne - Amiens 0:0

Rennes - Bordeaux 2:0 (2:0)
Góly: 12. André, 16. Bensebaini

Monako - Marseille 2:3 (0:1)
Góly: 48. Tielemans, 53. Falcao - 45.+ Mitroglu, 74. Thauvin, 89. Germain

Viac o téme: Olympique Marseille AS Monaco