VIDEO Juventus si s Bernom poradil aj bez Ronalda, Manchester United remizoval s Valenciou

Paulo Dybala oslavuje gólPaulo Dybala oslavuje gól Zdroj: SITA/AP/Luca Bruno

TURÍN - Futbalisti Juventusu Turín zvíťazili v utorňajšom domácom stretnutí 2. kola H-skupiny Ligy majstrov nad Young Boys Bern 3:0, hetrikom sa blysol argentínsky útočník Paulo Dybala. Deviatimi nepretržitými víťazstvami v úvode novej sezóny vytvorili zverenci trénera Massimiliana Allegriho nový klubový rekord, okrem dvoch triumfov v LM ich zdobí aj sedemzápasová trojbodová šnúra v Serii A.

Juventus nastúpil bez potrestaného Cristiana Ronalda, ale jeho ofenzívna sila tým neutrpela. Už v 5. minúte po dlhom pase Bonucciho rozvlnil sieť volejom Dybala a ten istý hráč v 33. minúte zdvojnásobil náskok. Po prestávke Dybala skompletizoval hetrik a "Stará dáma" sa so šiestimi bodmi a skóre 5:0 usadila na čele neúplnej tabuľky. V druhom zápase H-skupiny nastúpil od 20.45 h Manchester United proti Valencii.

2. kolo skupinovej fázy Ligy majstrov 2018/2019:

H-skupina:
Juventus Turín - Young Boys Bern 3:0 (2:0)

Góly: 5., 33. a 69. Dybala. ČK: 78. Camara (YB Bern) po 2. ŽK. Rozhodca: Karasev (Rus.)

Manchester United - FC Valencia 0:0
Rozhodca: Vinčič (Slov.)
Viac o téme: Manchester United Juventus Turín Young Boys Bern Paulo Dybala