Bezradný Jágr sa so svojim trápením podelil: Nič nezmôžem, podľa zákonov som na neho krátky!

Jaromír Jágr
Jaromír Jágr

BRATISLAVA - Geniálny hráč, aký sa už zrejme nikdy nenarodí. Jaromír Jágr je skrátka jedinečný a unikát. Na svete sa však nájdu páky, za ktoré nevie zatiahnuť ani muž so zvučným menom a peniazmi. Aspoň teda legálne páky. Jágr sa so svojimi starosťami podelil prostredníctvom sociálnej siete a jeho fanúšikovia poriadne penili. Celá situácia je postavená na hlavu, až sa rozum zastavuje.

V Česku vyšla ďalšia knižka o Jaromírovi Jágrovi. Problém je v tom, že samotný hráč o nej ani len netušil. S autorom sa nikdy nestretol a ani s ním nehovoril. Ako je teda možné, že o ňom niekto prakticky cudzí píše knihu bez jeho zvolenia? Podľa platných zákonov je všetko v absolútnom poriadku.

Bezradný Jágr sa k tejto téme vyjadril na facebooku: "Tento status je smerovaný skôr na fanúšikov, ktorí by sa o mne chceli dozvedieť viac, alebo majú v úmysle kúpiť si knihu pána Čermáka. Ten vydal už asi šiestu verziu tej iste knihy o mne. Chcel by som povedať, že som ho nikdy nevidel, nehovoril som s ním, ale podľa platných zákonov si u nás autor môže robiť, čo chce. Som na neho krátky. Aj keď je kniha o mne. Som krátky aj na to, aby som mu to zakázal."


Tagy: Jaromír Jágr

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka českej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
Facebook Rytíři Kladno

DISKUSIA