Manažérka Michaela Schumachera s prehlásením: Konečne ju niečo aj potešilo!

Ilustračné foto
Ilustračné foto

BRATISLAVA - Od doby, kedy sa Michaelovi Schumacherovi prihodila vážna nehoda, o jeho stave toho verejnosť veľa nevie. Na slovo je skúpa aj jeho manažérka Sabine Kehmová. Po dlhej dobe mlčania mohla aj ona prísť s niečím, čo ju úprimne potešilo.

Správ o Michaelovi Schumacherovi je od jeho pádu na lyžiach stále málo. Raz sa hovorí, že je pripútaný na lôžko, následne niekto prinesie informáciu, že je schopný voľného pohybu a čas rád trávi vonku. Pravdu pozná iba úzka skupina ľudí zo Schumacherovho okolia a tí vyjadrenia len tak nedávajú. Cenia si svoje súkromie.

Sabine Kehmová doposiaľ nemohla do sveta vypustiť mnoho správ, ktoré by ju potešili, no teraz prišlo aspoň niečo. "Je to úžasný spôsob, ako osláviť Michaelovu bohatú kariéru a mimochodom, ten plagát je skutočne nádherný," povedala pri predstavení plagátu Schumiho v jeho legendárnom monoposte Ferrari F1 2000. Presne v ňom vyhral svoj tretí titul majstra sveta a prvý vo farbách Ferrari. "Sme radi, že môžeme byť partnermi ZOOM, ktorý sa snaží získať peniaze pre Keep Fightning Foundation (nadácia Michaela Schumachera)," doplnila Kehmová.


Tagy: Michael Schumacher Sabine Kehmová

Zdroj:
športky
Foto:
Profimedia

DISKUSIA