Weiss rozdelil fanúšikov na dva tábory: Nikto to nedokáže oživiť viac ako on...

Vladimír WeissVladimír Weiss Zdroj: SITA

PRAHA - Vladimír Weiss sa opäť postaral o rozruch. Zatiaľ čo v októbri bol medzi futbalistami, ktorí po domácej prehre s českou reprezentáciou porušili životosprávu, pri pondelkovom zápase Ligy národov v Prahe ešte pred koncom zápasu odišiel zo striedačky a opustil štadión.

Weiss neuniesol, že ho tréner Pavel Hapal do zápasu nenasadil ani ako striedajúceho hráča, a v 79. minúte odišiel zo striedačky. "My Vlada Weissa poznáme, vieme, akým spôsobom hrá. Rozhodli sme sa pre iný variant, do zápasu sme ho nepustili. Ale nikde nie je napísané, že v ďalšom zápase nebude hrať. Takže v tom nevidím žiadny problém," povedal český kouč slovenskej reprezentácie.

Weiss nemá podobné problémy prvýkrát. Pred mesiacom bol dvadsaťosemročný futbalista katarského celku Gharráfa medzi hráčmi, ktorí po domácej prehre s českým tímom porušili životosprávu. Keď sa to dozvedel vtedajší tréner Ján Kozák, rozhodol sa z funkcie odstúpiť.

Fanúšikovia sa pri jeho ďalšej kauze rozdelili na dva tábory. Kým niektorí jeho správanie odsúdili, iní nechápu, že mu Hapal proti Čechom nedal príležitosť. "Slovensko bez Weissa je ako Barcelona bez Mesiho. Jedine on by vedel oživiť hru," napísal svoj názor fanúšik Ján na Facebooku Športiek a pridali sa k nemu aj ďalší ako Marek: "Nikto to tam nedokáže oživiť a rozhýbať viac ako on," alebo Miroslav, ktorý si myslí, že Hapal sa prerátal a Weiss na ihrisku veľmi chýbal. 

"No. Za toto viac nenominovať. Toto si totiž nesmie dovoliť. Zoberme si do úvahy že si všetci postavia hlavu. To ako by dopadlo?," napísal svoj pohľad na vec Ľudovít a v podobnom duchu sa vyjadrili tiež niektorí ďalší diskutujúci. 

Viac o téme: Pavel Hapal Vladimír Weiss Slovensko
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA
  • Zdroj: ČTK, športky

Súvisiace články