VIDEO Ronaldo nahral na smeč svojim hejterom: To, čo spravil, bolo totálne zbytočné!

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo Zdroj: SITA/AP/Alessandro Di Marco

TURÍN - V zápase najstaršieho talianskeho derby, známeho v prvom hlavnom meste Taliannska aj ako "Derby della Mola", zvíťazili hráči starej dámy nad mestským rivalom FC Turín 1:0. O víťazstve lídra Serie A pritom rozhodol Cristiano Ronaldo z penalty, po ktorej arogantne a hlavne zbytočne atakoval brankára Ichaza, ktorý striedal v 20. minúte zraneného Siriguho.

Ronaldo nariadený pokutový kop po faule na Mandžukiča v 70. minúte využil, aj keď si na loptu brankár domáceho tímu siahol. Jeho následná reakcia vás určite prekvapí, Portugalec sa totiž rozbehol smerom k brankárovi a provokačne do neho drgol.

Ronaldo si úspešnou penaltou na konto pripísal ďalší klubový úspech, keď zaznamenal 5000-ty gól Juventusu v Serie A. Juventus po tomto víťazstve lídrom tabuľky o osem bodov pred druhým Neapolom, ktorý si tiež najtesnejším rozdielom 1:0 poradil s Cagliari.

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Juventus Turín FC Turín
  • Zdroj: športky