Nurmagomedov sa vulgárne vysmial McGregorovi: S tou hanbou budeš žiť celý tvoj život, k*rva!

Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor
Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor

BRATISLAVA - Ešte na začiatku októbra sa odohral veľmi prestížny a ostro sledovaný zápas najprestížnejšej organizácie MMA. V oktagone sa proti sebe postavili dve najväčšie hviezdy UFC - Conor McGregor (30) a Khabib Nurmagomedov (30). Ruský šampión v klietke potvrdil neporaziteľnosť a podľa očakávania v zápase dominoval. Medzi obidvoma borcami to vrelo pred samotným duelom a tiež po, keď sa Nurmagomedovov tím postaral o veľký škandál a zdá sa, že nevraživosť medzi bojovníkmi pretrváva aj naďalej.

Iskry medzi nimi lietali už pred veľkým zápasom, keď najprv McGregor zaútočil na autobus, v ktorom sedel Nurmagomedov so svojím tímom. Údajným dôvodom ataku boli nevybavené účty Nurmagomedova s Conorovým kamarátom Artemom Lobovom. 

Potom prišiel ostrosledovaný duel v oktagone, po ktorom sa suverénny Khabib stal šampiónom v ľahkej váhe, lenže jeho vyhlásením za víťaza to ani zďaleka neskončilo. Do klietky z ničoho nič vniklo trio z hľadiska, ktoré zákerne od zadu napadlo porazeného McGregora. Neskôr sa ukázalo, že išlo o členov tímu Nurmagomedova, bývalých bojovníkov - Zubaira Tuchugova, Islama Machačeva a Abubakara Nurmagomedova. 

To, že vzájomná nevraživosť medzi veľkými postavami UFC stále pretrváva, potvrdzuje nedávny príspevok a komentár dagestánskeho bojovníka Nurmagomedova, ktorý sa na sociálnej sieti vulgárne vysmial porazenému súperovi. "S tou hanbou budeš žiť celý tvoj život, k*rva," napísal komentár ku gifovému obrázku zo spomínaného súboja, na ktorom drží porazeného súpera v pevnom zovretí. Na príspevok okamžite zareagovali fanúšikovia z obidvoch táborov a mnoho z nich si želá odvetu. 

Tej sa možno v budúcnosti naozaj dočkáme, pre organizátorov UFC by to po všetkých tých vzájomných konfliktoch obidvoch borcov bol určite veľký ťahák. McGregorovi ale začínajú otcovské povinnosti, keďže sa len nedávno stal dvojnásobným tatkom a ktovie, kedy sa od rodiny dostane k zápaseniu. Medzi poslednými dvomi duelmi v klietke si totiž dal prestávku takmer dva roky, keď pred prehrou s Nurmagomedovom porazil ešte v novembri roku 2016 Eddieho Álvareza. Pri sledovaní súboja Floyda Mayweathera s japonským kickboxerom Tenšinom Nasukawom ale zrejme dostal chuť zápasiť, pretože okamžite prostredníctvom sociálnej siete vyzval japonského mladíka, ktorý bol výzvou od Conora veľmi poctený, tak uvidíme.


Tagy: Conor McGregor UFC Khabib Nurmagomedov

Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP - John Locher

DISKUSIA