VIDEO Kuriózny moment v poslednej minúte: O výhre Liverpoolu rozhodol vlastenec Tottenhamu!

Mohamed Salah a Roberto FirminoMohamed Salah a Roberto Firmino Zdroj: SITA/AP/Rui Vieira

LIVERPOOL - Futbalisti Liverpoolu porazili v šlágri 32. kola Premier League vďaka vlastnému gólu Tobyho Alderweirelda v poslednej minúte 2:1 tretí Tottenham a vrátili sa na čelo tabuľky dva body pred Manchester City. Úradujúci majster má však zápas k dobru.

Liverpool, ktorý sa snaží získať prvý ligový titul od roku 1990, poslal do vedenia v 16. minúte Roberto Firmino. Tottenham vyrovnal v 70. minúte po rýchlej akcii, ktorú na malom vápne zakončil iný brazílsky futbalista Lucas Moura.

Zápas rozhodol v poslednej minúte smolný moment pre Tottenham. Brankár londýnskeho celku Hugo Lloris vyrazil hlavičkový pokus Muhammada Salaha len k nohám stopéra Tobyho Alderweirelda, od ktorého sa lopta odrazil do siete.

Viac o téme: Liverpool FC Toby Alderweireld Tottenham Hotspur FC