Ramsay adresoval svojim zverencom kritické slová: Toto si nebudeme môcť dovoliť!

Craig Ramsay
Craig Ramsay

KOŠICE - Hoci Slovensko vyhralo rozdielom triedy, tréner Ramsay vytkol hráčom slabé momenty. Na reprezentáciu čaká už iba jeden zápas v základnej časti a kouč chce predísť akýmkoľvek komplikáciám. Aj keď domáci výber potrebuje na postup aj pomoc iných krajín, výhra nad Dánskom je absolútnou nutnosťou. Zaváhaní už bolo dosť.

"Výhry sú fajn. Strieľať veľa gólov je tiež pekné. Páčilo sa mi, ako sme tie góly dávali. Veľa sme strieľali a išli sme za dorážkami. Uchádzali nám však nejaké detaily. Musíme sa držať nášho systému, a to všetci. Hráči strácali na môj vkus pričasto puk a zbytočne špekulovali a skúšali rôzne finty. To si proti top tímom nebudeme môcť dovoliť," zhodnotil vysoký triumf 7:1 nad Veľkou Britániou tréner Ramsay.

Hráči na ľade skúšali kreatívne veci, ktoré by si proti iným súperom odpustili. Skúšali rôzne finty a tešili oko diváka. Tréner by však radšej videl plne koncentrovaný výkon bez slabších momentov. V jednoduchosti je krása. V poslednom súboji musí všetko fungovať na sto percent. "Musíme skrátka strieľať na bránu a ísť za dorážkami. Pozrite sa na gól v oslabení. Prihrávka nebola ideálna, ale prišla strela a dorážka a bol z toho gól. Aké jednoduché, padol gól a všetci sme boli spokojní," dodal tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay.

 


Tagy: Slovensko Craig Ramsay

Zdroj:
športky
Foto:
TASR - Martin Baumann

DISKUSIA