VIDEO Valábik v priamom prenose nešetril kritikou: Hudáček dehonestuje svojich spoluhráčov!

Boris Valábik v štúdiu RTVS
Boris Valábik v štúdiu RTVS

KOŠICE - Poriadne sa rozohnil! Hokejový analytik televízie RTVS a bývalý slovenský reprezentačný obranca Boris Valábik sa v prestávkovom štúdiu majstrovstiev sveta počas zápasu Nemecka s USA ostro pustil do útočníka Libora Hudáčka.

Valabíka nahnevalo Hudáčkovo vyjadrenie pre slovenské média po výhre 7:1 s Veľkou Britániou. "Napriek výhre nebolo v tom zápase všetko v poriadku a ešte menej to, čo som sa dočítal v novinách. Bola to otázka na Hudáčka, že tréner nevyzeral byť spokojný. Hudáček doslova povedal, tréner bol nervózny, že nehráme, čo od nás požaduje, ale my sme Európania, Slováci, hrali sme to, čo sme chceli len my, vyzeralo to inak ako si predstavoval ale potešili sme divákov. Ja sa teda Hudáčka pýtam, ktorý z tých gólov bol dosiahnutý krásou? Ktorý nebol dosiahnutý tým systémom, ktorý chce tréner Ramsay? Ak by sa Libor Hudáček niekedy vo svojej kariére pýtal, prečo s toľkým talentom a tými šikovnými rukami nehrá v NHL alebo sa neudržal v kvalitnejšej súťaži, tak presne toto vyjadrenie je odpoveďou," začal Valábik svoj monológ.

Postupne však ešte pritvrdzoval. "Ktorý tréner by takéto správanie toleroval, kvôli takej zvláštnej výhovorke? Toto si Zdeno Chára dovolí povedať? Toto by nepovedali Majo Gáborík alebo Majo Hossa, hviezdy NHL. U mňa by tento hráč dohral. Takýmto spôsobom dehonestuje to čo odvádzajú jeho spoluhráči. Libor nehral tímovo a ako hovorím, ak by som bol trénerom, na šampionáte by dohral."


Tagy: Libor Hudáček Slovensko Boris Valábik

Zdroj:
športky
Foto:
Facebook - Šport v RTVS; Video: Facebook

DISKUSIA