McGregor túži po veľkej boxerskej odvete: Vyzývam Juana Manuela Mayweathera na odvetu!

Floyd Mayweather a Conor McGregor po zápase
Floyd Mayweather a Conor McGregor po zápase

LONDÝN - Hviezda zmiešaných bojových umení Conor McGregor by si rád po dvoch rokoch zopakoval boxerský zápas s Floydom Mayweather. Štyridsaťročný Ir, ktorý ostro sledovaný duel v auguste roku 2017 prehral, ​​vyzval o dva roky staršieho Američana na twitteri.

"Box je skvelý, páčil by sa mi ešte jeden pokus. Vyzývam Juana Manuela Mayweathera na odvetu," uviedol na sociálnej sieti McGregor. Prvé meno "Juan Manuel" zvolil pravdepodobne v narážke na predchádzajúci duel, po ktorom často v médiách tvrdil, že ho Mayweather zaskočil "mexickým" štýlom boxu, pri ktorom opustil svoj tradičný defenzívny prístup.

 

McGregor nikdy neporazenému boxerskému profesionálovi podľahol v Las Vegas po KO v desiatom kole. Mayweather dostal podľa médií za zápas takmer 200 miliónov dolárov, McGregor 75 miliónov - päťkrát viac ako pri svojom najlepšie zaplatenom dueli v organizácii UFC.

McGregor sa naposledy v Oktagone objavil vlani v októbri v Las Vegas, kedy prehral s Rusom Chabibom Nurmagomedovom. Následne dostal od UFC šesťmesačný dištanc a pokutu 50.000 dolárov za podiel na hromadnej potýčke, ktorá po vyhecovanom dueli vypukla. Koncom marca oznámil na twitteri koniec kariéry, ale predpokladá sa, že v prípade atraktívneho duelu by sa vrátil.


Tagy: Floyd Mayweather Conor McGregor

Zdroj:
ČTK
Foto:
SITA

DISKUSIA