AS Rím prejavilo záujem o Mareka Hamšíka: Takéto je oficiálne stanovisko jeho agenta

Marek Hamšík
Marek Hamšík

RÍM - Talianske noviny La Repubblica prišli cez víkend s tvrdením, že rímske AS prejavilo veľký záujem o angažovanie bývalého kapitána Neapola Mareka Hamšíka. Slovenský reprezentant momentálne oblieka dres čínskeho klubu Ta-lien I-fang.

Agent dlhoročnej neapolskej ikony však tieto špekulácie okamžite poprel a návrat do Serie A odmieta. "Marek je v Číne absolútne spokojný a nemá v úmysle sa vrátiť do Európy. Chce rešpektovať svoju trojročnú zmluvu a dosiahnuť vytýčené ciele. Okrem toho Neapol je jeho domov, takže by nikdy nehral za iný taliansky klub," povedal Hamšíkov zástupca Martin Petráš.
 
Rodák z Banskej Bystrici pred pár týždňami v rozhovore s novinármi rovnako dementoval informácie, podľa ktorých má byť v činskom pôsobisku nespokojný. "Niektoré talianske médiá si zle preložili určité veci. Uviedol som, že komunikácia je ťažká. Musím dementovať niektoré tvrdenia, ktoré sa objavili v médiách. Nič také, že to tu neviem vydržať a že som nespokojný v klube, som nepovedal. Žiadne takéto vety neodzneli z mojich úst," uviedol Hamšík na svojom oficiálnom webe.

Tagy: Marek Hamšík Slovensko

Zdroj:
športky
Foto:
Instagram - dalianyifangfc

DISKUSIA