Stanovisko Barcelony o predaji hviezdneho muža: Stačil jediný rozhovor a všetko je jasné!

Philippe Coutinho v drese Brazílie
Philippe Coutinho v drese Brazílie

BARCELONA - Keď Philippe Coutinho prestupoval v januári 2018 do Barcelony, panovali veľké očakávania aj vzhľadom k vysokej čiastke, ktorú Liverpool zinkasoval. Základná suma 120 miliónov s tým, že v prípade výborných výkonov môže narásť až na 160 miliónov eur.

V ostatných mesiacoch sa začalo hovoriť o prestupe, pretože Coutinho sa v Barcelone prakticky vôbec nepresadil a výrazne sa trápi. Na povrch presiakli šumy o záujme Paris Saint Germain, no agent brazílskeho futbalistu Kia Joorabchian poprel, že by parížsky veľkoklub vôbec oslovil zástupcov Barcelony.

Coutinho pritom minulý týždeň naznačil, že jeho budúcnosť na Camp Nou nie je práve najistejšia. "V médiách sa hovorí o mnohých veciach, ktoré jednoducho nie sú pravdivé. Ale ohľadom mojej budúcnosti - nevieme, čo sa stane, taká je pravda. Úprimne, nemal som dobrú sezónu, neprodukoval som tak, ako som dúfal a chcel. Dúfam však, že mi to poslúži ako príklad, lekcia a chcem viac. Musím sa lepšie koncentrovať, aby som uspel," povedal brazílsky futbalista. 

Agent Kia Joorabchian sa minulý týždeň rozprával s Barcelonou a bol uistený, že predstavitelia katalánskeho klubu neplánujú začať s Coutinhovým predajom. "Pep Segura mi povedal, že toto leto nechcú Coutinha predať, bez ohľadu na čokoľvek. A nemali sme ani žiadny kontakt s PSG," povedal agent Coutinha. 


Tagy: FC Barcelona Philippe Coutinho

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
športky
Autor:
© Zoznam/oh
Foto:
SITA/AP/Natacha Pisarenko

DISKUSIA