VIDEO Ostrý konflikt Zlatana Ibrahimoviča po hetriku: Choď domov, ty malá ku*va!

Zlatan Ibrahimovič (vpravo) v ostrej výmene pri rozhodcovi
Zlatan Ibrahimovič (vpravo) v ostrej výmene pri rozhodcovi

LOS ANGELES - Bitka o Los Angeles v zámorskej futbalovej súťaži MLS sa zmenila na "one man show" v podaní Zlatana Ibrahimoviča. Švédsky útočník sa blysol hetrikom a postaral sa o víťazstvo Galaxy nad FC 3:2.

Tridsaťsedemročný bombardér má v tejto sezóne na konte 16 zásahov, tri v jednom dueli MLS dosiahol po druhá raz. "Keď hráme proti rivalom pred plným domácim publikom, neskutočne ma to motivuje. Bol som plný adrenalínu, toto derby sa považuje za najväčšie v lige a ja som sa v ňom mohol ukázať," citovala Ibrahimoviča agentúra AFP.

Napriek prehre je FC Los Angeles suverénne lídrom celej súťaže. V Západnej konferencii má 46 bodov, druhé je Galaxy s deväťbodovým mankom.

Po zápase však okrem výkonu rezonoval aj Zlatanov výbuch. Keď prechádzal okolo asistenta trénera súpera Zaka Abdela, vulgárne na neho začal kričať: "Na*er si!" Ak by tam neboli ďalší členovia tímu, hrozila dokonca aj viac, než len slovná výmena. Nakoniec to celé legendárny kanonier zakončil slovami: "Choď domov, ty malá ku*va, choď domov!" Po zápase sa však nikto k dôvodu konfliktu vyjadrovať nechcel.


Tagy: Zlatan Ibrahimovič Los Angeles Galaxy

Zdroj:
TASR, športky
Foto:
Profimedia; Video: Twitter

DISKUSIA