Sagana musí zbožňovať každý fanúšik: FOTO Slovenský fenomén rozdáva podpisy jedna báseň!

Peter Sagan si v 14. etape Tour upevnil náskok v bodovacej súťaži a zostáva v zelenom drese
Peter Sagan si v 14. etape Tour upevnil náskok v bodovacej súťaži a zostáva v zelenom drese

TIGNES – Piatková 19. etapa Tour de France 2019 sa zapíše do histórie tohto slávneho cyklistického podujatia. Organizátori sa rozhodli predčasne ukončiť etapu pre nepriaznivé počasie. Jury sa zhodla, že podmienky sú príliš nebezpečné a jazdci by sa pri snehovej búrke a krupobití mohli zraniť.

Peter Sagan však aj napriek náročným podmienkam predviedol výborný výkon a preteky mal absolútne pod kontrolou. O skvelej nálade slovenského Tourminátora svedčí aj fotka, kde 29-ročná hviezda opäť ukázala svoje krásne srdce. Pred pár dňami obletelo celý cyklistický svet video, kde Žilinčan podpisuje svoju autobiografiu. Nebolo by na tom nič mimoriadne, ak svojho fanúšika nepotešil počas náročnej jazdy.

Slovákovi sa podpisovanie zapáčilo a fanúšikovi vyšiel v ústrety aj v pekelnej 19. etape Tour. Trojnásobný majster sveta si udržal zelený dres lídra bodovacej súťaže a ak chce definitívne prekonať rekord Erika Zabela, stačí mu dôjsť do Paríža. Cyklistov na tohtoročnej Tour de France čakajú ešťe dve etapy.  


Tagy: Peter Sagan

Zdroj:
športky
Autor:
© Zoznam/ps
Foto:
SITA/AP/Peter Dejong; Facebook/Peter Sagan Cz/Sk

DISKUSIA