VIDEO Sagan perlil počas živého vysielania: On asi musí fajčiť crack!

Peter Sagan perlil počas priameho prenosuPeter Sagan perlil počas priameho prenosu

PARÍŽ - Peter Sagan má za sebou ďalší fenomenálny ročník na slávnej Tour de France. Podarilo sa mu získať už siedmy zelený dres a dokonca vyhral aj etapu, čím zviditeľnil svoj tím Bora-Hansgrohe. Okrem svojich športových kvalít predvádzal aj kúsky navyše, čím už tradične baví divákov. Ďalšie vtipné reakcie do zbierky pridal počas priameho televízneho vysielania.

Sagan prijal pozvanie do štúdia televízie Eurosport, kde sa prezentoval aj Bradley Wiggins. Spoločne s moderátorkou si prešli všetky Saganove kúsky počas prvých dvoch týždňov na Tour. Najviac zaujal moment, kedy sa k slovenskému rýchlikovi prirútil fanúšik s knihou v ruke, ktorú chcel podpísať. Sagan mu toto želanie za jazdy splnil. Okamžite sa stal hitom internetu. "Pomaly starnem, takže si musím užívať aj takéto momenty. Nebolo to až také ťažké. Nejazdím na víťazstvo na Tour ako tuto Wiggins, to by bolo ťažké. Takto to bolo v pohode. Ten chlapík je teraz asi slávny."

Ďalšia nečakaná odpoveď od miláčika publika prišla aj po otázke, kedy chcela moderátorka poznať Saganove najkrajšie momenty z priebehu Tour. Jeden by očakával, že si vyberie víťazstvo v etape, ale to spomenul až na záver: "Voľné dni sú celkom pekné. Vyhrať etapu bolo ale tiež fajn."

Bradley Wiggins celý vtipný rozhovor po odchode slovenského cyklistu zhodnotil na priamy prenos pomerne ostro, no s úsmevom: "Peter musí asi fajčiť crack!"

Viac o téme: Peter Sagan Bradley Wiggins
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Youtube; VIDEO: Youtube
  • Zdroj: športky

Súvisiace články