VIDEO+FOTO Po sexi modelke ďalší exhibicionista: Naháč prerušil duel Liverpoolu a ukázal svoju pýchu

Polonahý exhibicionista prerušil súboj na Anfielde
Polonahý exhibicionista prerušil súboj na Anfielde

LIVERPOOL - Zdá sa, že zápasy Liverpool FC priťahujú sporo odetých exhibicionistov. Určite si ešte dobre pamätáte na júnové finále Ligy majstrov medzi Liverpoolom a Tottenhamom, počas ktorého vbehla na ihrisko polonahá sexi modelka Kinsey Wolanski, ktorá svoj výbeh na hraciu plochu vopred plánovala. Niečo podobné sa udialo aj pri ligovom vstupe LFC do Premier League proti Norwichu, keď sa na hracej ploche objavil polonahý chlap, ktorý sa nerozpakoval na Anfielde ukázať celému svetu svoju pýchu.

Pohodlné vedenie 4:1 štyri minúty pred koncom riadneho hracieho času predpokladalo pokojný záver súboja na Anfielde, kde v predohrávke úvodného hracieho kola Premier League zavítal nováčik Norwich City. Hraciu plochu opúšťal útočník Roberto Firmino, namiesto ktorého poslal nemecký stratég Jürgen Klopp na ihrisko Jamesa Milnera, keď tu zrazu...

Chvíľku nepozornosti usporiadateľov pri prebiehajúcom striedaní využil neznámy exhibicionista, ktorý polonahý vybehol na ihrisko. Muž mal na chrbte vytetované logo Liverpoolu a počas behu mal trenírky spustené až na kolená, takže celému svetu ukázal svoje odhalené ohanbie. Jeho chvíľka slávy ale trvala len veľmi krátko. Usporiadatelia zachovali duchaprítomnosť a takmer okamžite po odvážnom chlapovi vyštartovali. Ten po páde na brucho už nemal šancu zasahujúcim usporiadateľom uniknúť a v ich obklopení okamžite putoval do útrob slávneho štadióna. 


Tagy: FC Liverpool Norwich City FC Kinsey Wolanski

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
športky, SITA, TASR
Foto:
Profimedia

DISKUSIA