VIDEO PSG aj bez Neymara v druhom polčase prevalcoval súpera, monacké kniežatá sa výhry nedočkali

Eric Maxim Choupo-Moting a jeho gólové oslavy so spoluhráčmiEric Maxim Choupo-Moting a jeho gólové oslavy so spoluhráčmi Zdroj: SITA/AP - David Vincent

PARÍŽ - Futbalisti AS Monaco remizovali v nedeľňajšom zápase 3. kola francúzskej Ligue 1 s nováčikom súťaže Nimes Olympique 2:2, oba tímy si do tabuľky pripísali prvý bod. Bližšie k trom boli "kniežatá", ktoré po prvom polčase viedli 2:0 zásluhou presných zásahov nových posíl Islama Slimaniho a Wissama Ben Yeddera. V 56. minúte však videl červenú kartu stopér Jemerson a hostia početnú výhodu pretavili na dva góly.

Paríž St. Germain na zápasovej súpiske bez brazílskeho útočníka Neymara zvíťazil doma nad Toulouse 4:0, keď všetky góly strelil po zmene strán. Pre zranenia však z jeho radov postupne museli odstúpiť z hry Edinson Cavani, Abdou Diallo aj Kylian Mbappé.

AS Monaco - Nimes Olympique 2:2 (2:0)
Góly: 39. Slimani, 45.+1 Ben Yedder - 70. Philippoteaux, 82. Denkey. ČK: 56. Jemerson (Monaco)

Racing Štrasburg - Stade Rennes 0:2 (0:1)
Góly: 16. Grenier, 54. Niang. ČK: 84. Ndour (Štrasburg) po 2. ŽK

Paríž St. Germain - FC Toulouse 4:0 (0:0)
Góly: 50. a 75. Choupo-Moting, 55. Goncalves (vlastný), 83. Marquinhos

Viac o téme: PSG AS Monaco FC Toulouse Kylian Mbappé