VIDEO Hanební fanúšikovia zatienili prvý zápas sezóny: Vulgárne skandovanie na Slovan

Fanúšikovia počas otváracieho zápasu sezóny medzi Košicami a Slovanom Bratislava
Fanúšikovia počas otváracieho zápasu sezóny medzi Košicami a Slovanom Bratislava

KOŠICE - Prvý zápas sezóny, dvaja veľkí rivali, repríza spred siedmich rokov. Očakávali sa veľké emócie a vyrovnaný hokej, a tak aj bolo. Domáca vypredaná Steel Aréna praskala vo švíkoch, zaplnená bola pochopiteľne prevažne domácimi fanúšikmi. Z počiatku normálne skandovanie sa s nepriaznivým výsledkom menilo.

Papierový favorit bol domáci celok, no hrať otvárací zápas na domácom ľade pred očami tisícok fanúšikov nie je ľahké. Nervozita zväzovala košickým hokejistom nohy. Prvý gólový úder patril Slovanu. Fanúšikovia stále nestrácali vieru a hnali svojich miláčikov za dobrým výsledkom. Góly však nechodili a atmosféra v hale hustla. Začiatkom boli dva veľké bannery, ktoré si pripravilo fanúšikovské jadro pre hosťujúci tím.

Keď Slovan udrel aj druhýkrát a domáci nevyužili dlhú presilovku o dvoch hráčov, fanúšikovia stratili trpezlivosť. Prakticky celá tretia tretina bola o urážkach tímu HC Slovan Bratislava. Vulgárne chorály skalného jadra fanúšikov vystriedalo povzbudzovanie domácich iba málokedy. Hoci sa k skalným fanúšikom nepridala celá hala, vulgárne skandovanie sa ozývalo z každého smeru. Aj keď išlo o súboj dvoch ťažkých váh, znovu sme boli svedkami správania sa, ktoré na štadión nepatrí a odradí napríklad rodiny s deťmi. 

Pozor! Video obsahuje vulgarizmy


Tagy: HC Košice HC Slovan Bratislava

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
športky - Ján Zemiar; Video: Ján Zemiar

DISKUSIA