Prečo má Real Madrid lazaret ako v nemocnici? Neuveriteľný VIDEOdôkaz, zastaví sa vám rozum!

Ilustračné foto
Ilustračné foto

MADRID - Real Madrid sa musí v úvodných fázach sezóny vyrovnať s množstvom zranení. Problémy so zdravím postihli napríklad Luku Modriča, Isca, Luku Joviča, Ferlanda Mendyho či Marca Asensia. Mnohí si preto kladú otázku, či je Real zakliaty, alebo je vo veci niečo vážnejšie na úrovni tréningov a prípravy. Svetlo sveta uzrelo video, ktoré môže odhaliť viac než by sa zdalo...

Zinedine Zidane sa na tlačovej konferencii počas tohto týždňa sťažoval a trochu alibisticky vyhováral na náročný program. Nemal by však zabúdať, že zápas čo zápas nehrá len jeho klub, ale všetci pohároví účastníci. "Po reprezentačnej pauze máme sedem zápasov počas 21 dní a čaká nás ďalší. Hráči nie sú stroje a niektorí z nich nikdy nezastavia. Futbalista dnešnej modernej doby, špeciálnejšie v Reale Madrid, musí hrať každé tri dni. Na odpočinok nemáte čas," hromží majster sveta z roku 1998. 

Možno by však nebolo na škodu veci, keby sa Zidane pristavil pri tréningových jednotkách v posilňovni. Dejú sa tam totiž zvláštne veci, navyše, ak si pomyslíme, že niečo také robia vo veľkoklube, akým je Real Madrid. 

Užívatelia na Twitteri nechcú veriť, čo robia hráči Los Blancos za dverami klubovej posilňovne. Jeden z nich napísal, že "aj bežný návštevník posilňovne by povedal, že niečo takéto nie je normálne". Druhý pridal poznámku: "Prisahám, že v živote som nič takéto nevidel. Ako sa niečo takéto môže stať v klube ako Madrid? Neuveriteľné." 

Pri pohľade na zostrih z cvičenia na stroji máme jediný pocit. Pokiaľ z tohto ešte žiadny futbalista hrajúci za Madrid neutrpel vážne zranenie kolena, tak... Radšej nič neprivolávajme, ale toto cvičenie je skutočne nevídané, prazvláštne a nebezpečné zranenie visí vo vzduchu, pričom ho udržiava iba najtenší konár na strome. Na zamyslenie. 

 

 


Tagy: Real Madrid Luka Modrič Karim Benzema Eden Hazard Casemiro Zinedine Zidane

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
Športky - Ondrej Herceg
Foto:
TASR/AP/Bernat Armangue; Video: Twitter/XavsFutbol

DISKUSIA