VIDEO Srdcervúci moment na majstrovstvách sveta: Zúfalý pretekár sa pustil do plaču!

German Dario Gomez BecerraGerman Dario Gomez Becerra

YORKSHIRE - Hotová katastrofa v ten najmenej vhodný moment. Vrchol sezóny, majstrovstvá sveta, medailové ambície a všetko dopadne ako v zlom sne. Mladý kolumbijský pretekár bol bezradný, keď dostal na miernom stúpaní defekt a márne čakal na pomoc od okoloidúcich vozidiel. Zostal zabudnutý.

German Dario Gomez Becerra chcel na majstrovstvách sveta juniorov v Yorshire bojovať o medailu, ale tento sen sa rozplynul 77 kilometrov pred cieľom. Jeho bicykel zostal nepojazdný a nutne potreboval vymeniť zadné koleso. Postavil sa na krajnicu a s kolesom nad hlavou mával na okoloidúce autá, lenže nezastavilo žiadne. 

Niekde sa zrejme musela stať chyba, pretože pri mladom pretekárovi nezastavilo ani neutrálne vozidlo, ktoré pravdepodobne počítalo s tým, že mu pomôžu jeho krajania. Keď pri Becerrovi nezastavil nikto, zúfalý pretekár sa pustil do plaču. Dal do toho všetko, ale technická chyba ho pripravila o šancu ukázať sa pred celým svetom. Situáciu si nevedeli vysvetliť ani anglickí komentátori, ktorí s pretekárom súcitili a napokon sledovali, ako sa so sklonenou hlavou vybral do cieľa pešo.

Viac o téme: German Dario Gomez Becerra
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Youtube; VIDEO: Youtube
  • Zdroj: športky

Súvisiace články