Fanúšik Zlína nazval Čiliaka slovenským nezmyslom: Reakcia brankára stojí za to!

Marek Čiliak
Marek Čiliak

ZLÍN - Slovenský hokejový brankár Marek Čiliak bol v závere predchádzajúcej sezóny jasnou jednotkou Komety Brno a v minulosti moravskému klubu dvakrát vychytal majstrovský titul. Prípravné obdobie ho však nezastihlo v ideálnej forme a tak zamieril na hosťovanie do Zlína ako náhrada za zraneného Libora Kašíka.

Nie všetci fanúšikovia však slovenského brankára privítali s otvorenou náručou a najnovšie svoj názor prezentoval na Facebooku jeden z nich pod zverejnenou zostavou. Ten nešetril kritikou a dokonca nazval handicapom to, že je to Slovák. "Ja by som ho odstránil, je zlý. Stojí tam ako motovidlo, aj ja ako amatér by som si na neho veril. To radšej nech sa rozchytá Huf, ako tento slovenský nezmysel," napísal do komentára diskutujúci Martin.

Zrejme však nečakal, že sa odpovede dočká aj od samotného brankára. "Ahoj, v utorok o deviatej ráno zraz pred zimákom. Zober si vystroj, zariadim ti priestor. Neber to vôbec v zlom, zatrénuješ si, môžeš sa ukázať, možno ťa podpíšu. Myslím to úplne vážne, ukáž sa teraz," vyzval diskutujúceho Čiliak. To sa stretlo s veľkou reakciou ďalších komentujúcich, internetový "hrdina" Martin už však ďalej nereagoval.


Tagy: Marek Čiliak PSG Berani Zlín

Zdroj:
športky, SITA
Autor:
© Zoznam/Mg
Foto:
profimedia.sk

DISKUSIA