VIDEO Barcelona na pôde súpera zažila sedem minút hrôzy, zlyhali aj hviezdy Realu Madrid!

Frustrovaní Lionel Messi, Frenkie de Jong a ArthurFrustrovaní Lionel Messi, Frenkie de Jong a Arthur Zdroj: SITA/AP - Alberto Saiz

MADRID - Futbalisti FC Barcelona prehrali v 12. kole španielskej La Ligy na pôde Levante 1:3. Líder tabuľky viedol od 38. minúty po góle Lionela Messiho z pokutového kopu, v druhom polčase však inkasoval trikrát v priebehu siedmich minút.

Lionel Messi v akcii Galéria fotiek (9) Zdroj: SITA/AP - Alberto Saiz

Hráči Valencie zvíťazili v úvodnom sobotňajšom zápase na ihrisku Espanyolu Barcelona 2:1. O triumfe hostí rozhodol v 80. minúte uruguajský útočník Maxi Gomez.

Real Madrid - Betis Sevilla 0:0

FC Sevilla  - Atlético Madrid 1:1 (1:0)
Gól: 28. Vazquez - 60. Morata

Levante UD - FC Barcelona 3:1 (0:1)
Góly: 61. Campana, 63. Mayoral, 68. Radoja - 38. Messi (11 m)

Espanyol Barcelona - FC Valencia 1:2 (1:0)
Góly: 31. Roca (11 m) - 69. Parejo (11 m), 80. Maxi

Viac o téme: Lionel Messi FC Barcelona Levante UD