Vémolovi výprask nestačil a v novom VIDEU provokuje Attilu: Chcem odvetu na Slovensku!

Karlos "Terminátor" Vémola po tvrdom knokaute
Karlos "Terminátor" Vémola po tvrdom knokaute

PRAHA - Papierovým favoritom "Zápasu storočia" bol Karlos Vémola, ale svojim výkonom zaostal za očakávaniami. Attila Végh bol od začiatku súboja veľmi aktívny, ľahký na nohách a napokon uštedril "Terminátorovi" prvú prehru od augusta 2015. Zápas trval iba 127 sekúnd, po ktorých Végh knokautoval svojho súpera.

"Všetky sny sa mi rozplynuli, musím sa s tým vyrovnať a zamyslieť sa, čo bude so mnou. UFC sa mi už nepodarí, ak mi Attila s promotérmi ponúknu odvetu, musím ísť po nej. Teraz som mohol stratiť všetko, v odvete by som už nemal čo stratiť. To nič nemení na tom, že dnes vyhral lepší, a to bol Attila Végh," uviedol Vémola včera po zápase na tlačovej konferencii.

V najnovšom videu, ktoré zverejnil dnes na svojom instagromovom účte, v rétorike pritvrdil. Okrem toho, že túži po odvete na Slovensku, ďakoval aj svojim fanúšikom za podporu. Toľko odkazov mu vraj neprišlo ani po vyhratom zápase. Okrem toho dostal tvrdí, že sa pre Attilu stane nočnou morou. Zdá sa, že rok 2020 môže byť v rámci česko-slovenskej MMA scény znovu mimoriadne zaujímavý.


Tagy: Attila Végh Oktagon Karlos "Terminátor" Vémola

Zdroj:
SITA, športky
Foto:
Oktagon 15; Video: Instagram Karlos Vémola

DISKUSIA