VIDEO Nechutná dohra bláznivého zápasu: Totálny SKRAT trénera... Rozhodca nemal na výber!

Šarvátka medzi striedačkami v kvalifikačnom zápase s GruzínskomŠarvátka medzi striedačkami v kvalifikačnom zápase s Gruzínskom Zdroj: TASR/Henrich Mišovič

NITRA - Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov zvíťazila v pondelňajšom domácom stretnutí kvalifikácie ME 2021 nad gruzínskymi rovesníkmi 3:2. Strelecky sa presadili Peter Kolesár, kapitán Christián Herc a Martin Gamboš. Zverenci Adriana Guľu odohrali v 2. skupine štyri zápasy a figurujú na štvrtej priečke so šesťbodovým ziskom. V kvalifikácii sa najbližšie predstavia 26. marca na pôde Gruzínska.

Záver zápasu poznačila šarvátka medzi lavičkami, jej hlavným aktérom bol hosťujúci tréner Giorgi Cecadze, ktorý sa predčasne porúčal do šatní a spolu s ním aj ďalší člen realizačného tímu. Aby toho nebolo málo, hlavný kouč gruzínskych mladíkov po verdikte opľul asistenta rozhodcu. Za to bude pravdepodobne dodatočne potrestaný. Rozhodca vylúčil aj jedného člena slovenskej lavičky.

"Bol to výborný tímový výkon, bolo to oddrené a odpracované. Súper má svoju kvalitu a výbornú generáciu hráčov. Pomohlo nám vylúčenie Lochošviliho, ale som presvedčený, že by sme to zvládli aj pri vyrovnanom počte. Ten incident som ani nevidel, pretože sa to stalo za mnou, ale asi sa tam niečo odohralo," povedal tréner Adrián Guľa. 

Zverenci Adriána Guľu figurujú v tabuľke na priebežnom štvrtom mieste so ziskom šiestich bodov. Ďalší kvalifikačný duel odohrajú 26. marca 2020 na pôde toho istého súpera.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 10
Viac o téme: Slovensko 21 Christián Herc Martin Gamboš Peter Kolesár Gruzínsko 21 Giorgi Cecadze
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR/Henrich Mišovič; VIDEO: Športky
  • Zdroj: TASR, športky

Súvisiace články