Pohronie prišlo o slovenského reprezentanta: Absolútne neviem povedať, aká situácia nastane

Martin Vantruba
Martin Vantruba

BRATISLAVA - Brankár slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov Martin Vantruba sa po skončení jesennej časti aktuálneho ročníka vráti z hosťovania vo fortunaligovom tíme FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa do materského českého klubu SK Slavia Praha.

"K 31. decembru sa mi končí zmluva s Pohroním a rozhodol som sa, že ju nepredĺžim. Chcel by som sa aj touto cestou poďakovať klubu, že mi dal šancu chytať pravidelne v najvyššej súťaži. Napriek tomu, že som nenastúpil vo všetkých stretnutiach, moja minutáž bola vysoká. S vyťaženosťou som teda spokojný," uviedol 21-ročný rodák z Trnavy pre denník Šport.

Vantruba nastúpil počas jesennej časti v 11 ligových stretnutiach, dvakrát si udržal čisté konto. Priznal, že ďalšiu futbalovú budúcnosť ešte nemá vyriešenú. "V decembri si dám chvíľu voľno od futbalu. Chystám sa s kamarátmi do Prahy a s priateľkou do Londýna. Potom sa budem snažiť pripraviť čo najlepšie na variant, ktorý príde. Absolútne neviem povedať, aká situácia nastane. Mal by som sa v januári hlásiť v Slavii. Zatiaľ to vyzerá, že tam aj normálne prídem na prvý zraz. Potom sa uvidí, čo bude ďalej," dodal Vantruba.


Tagy: FK Pohronie Martin Vantruba

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
SITA
Foto:
TASR/Martin Baumann

DISKUSIA