VIDEO Famózny gól v Premier League: Neuveriteľný Son by snáď prešprintoval aj vlastnú strelu

Son Heung-min oslavuje gól Son Heung-min oslavuje gól Zdroj: SITA/AP/Jonathan Brady

LONDÝN - Futbalisti Tottenhamu si suverénne počínali v zápase 16. kola Premier League, keď na domácom trávniku zdolali hráčov Burnley 5:0. Zverenci Josého Mourinha sa posunuli na piatu priečku tabuľky.

Tottenham sa odrazil k výhre v prvej desaťminútovke, v ktorej sa z rýchlych únikov trafili Harry Kane a Lucas Moura. Gólové predstavenie "Kohútov" pokračovalo v 32. minúte, keď obrane Burnley dokonale utiekol Son Hung-min. Ten predviedol famózne sólo celé ihrisko a jeho zásah bude horúcim kandidátom na cenu pre najkrajší gól sezóny. o prestávke debakel dokonali ranou do šibenice Kane a Moussa Sissoko, ktorý zužitkoval Kaneovú prihrávku medzi obrancov.

Viac o téme: Son Heung-min Tottenham Hostspur
  • Zdroj: ČTK, športky, SITA