VIDEO Krásne akcie, poriadny fail a kuriozita: Prestrelená prázdna brána či hráč s metlou v ruke

BRATISLAVA - V spolupráci so Sport.Video vám prinášame ďalšiu nádielku pekných akcií, ktoré skončili ešte krajšími gólmi. Keďže nižšie futbalové súťaže už skončili, všetky videá sú z futsalových súťaží zo Slovenska a Česka. Pozrite si tie najlepšie akcie a góly za uplynulý týždeň:

 

 

 

 

 

Ukážková tímová akcia

V Mestskej minifutbalovej lige Pezinok padol gól po krásnej tímovej akcii, do ktorej sa zapojili všetci hráči tímu Rb7, ktorí nakoniec aj zvíťazili nad súperom.

Prestrelená prázdna brána

O poriadny fail sa postaral hráč z RTR Bepon, ktorý si pekne nabehol pred bránku, kde dostal dobrú prihrávku, ktorú nezužitkoval v prospech tímu. Odkrytú bránku súpera prekopol vysoko nad. Po zápase mu to však neprekážalo, keďže jeho tím vyhral vysoko 12:3 a aktuálne okupuje v lige 2.miesto, kde stráca na 1. tím tabuľky FOFO Bratislava 1984 (A) len 5 bodov.

Kuriozita v českom futsale

V zápase medzi Sico Jilemnice a Futsal  Zlín boli hráči svedkami nevídaného momentu. Hráč Futsalu  musel vyliezť nad bránu na držiak, ktorý upevňuje kôš, a za pomoci metly mal snahu dostať loptu, ktorá ostala na vzduchovej filtrácii, späť na ihrisko. Po chvíli kutrania mu spoluhráč navrhol postup zhodenia lopty, a tak sa mu to nakoniec podarilo. Okrem úspešného zhodenia lopty sa hráčom Futsal Zlín podarilo aj zvíťaziť v zápase.

Krásny volej cez celé ihrisko

Pekný gól padol v 1. Bratislavskej lige cez celé ihrisko z prvého dotyku a z otočky po rohovom kope PKE-M Imooptik, na ktorý si nabiehal aj brankár, ale po zrazenej strele sa pohotovo cez celé ihrisko presadil hráč ŠK Karpatská. Krásny gól prispel taktiež k vysokej výhre 6:2.

Perfektná prihrávka a ukážková hlavička

Mestská minifutbalová liga priniesla ďalšiu akciu, ktorá sa dostala do rebríčka najlepších. Krásna prihrávka cez celé ihrisko a ešte krajší gól hlavičkou do pravého horného rohu bránky sa podaril hráčom z tímu Grinava. Zápas proti SC Palermo však prehrali vysoko 11:3


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky
Foto:
sport.video

DISKUSIA